INGINER SERVICE

SEPADIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitatea de manipulare, transport si instalare la sediul clientului a produselor comandate;
- Responsabil cu buna functionare a aparatelor livrate;
- Efectueaza verificarea aparatelor in conditiile de lucru in cadrul Departamentului Tehnic inainte ca ele sa fie livrate;
- Livreaza, instaleaza produsele comandate si instruieste personalul operator;
- Desfasoara activitati de service la client, precum si vizite preventive la clientii care deja detin aparate achizitionate de la SC Sepadin SRL.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Abordare pragmatica rezolvarii problemelor;
- Capacitatea de a se perfectiona continuu;
- Disponibilitate pentru deplasari in provincie;
- Spirit organizatoric;
- Permis auto;
- Cunostinte de limba enegleza.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Telefon mobil.

Firma sepadin se ocupa cu importul si comercializarea de aparate pentru laboratoare de analize fizico-chimice.