Inginer Service

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

-consultanta tehnica pentru clientii firmei
-operatii de punere in functiune a echipamentelor
-asigurare mentenanta si service pentru aparatura vanduta de catre companie
-instruirea personalului care va lucra cu aparatura respectiva
-mentinerea legaturii cu clientii din zona alocata,
-participarea la cursuri de pregatire in tara/ in afara tarii

CERINTE

-absolvent Electronica, Electrotehnica, Automatica, etc.
-experienta in domeniul aparaturii de laborator si al aparaturii de control al calitatii (in special Service)
-limba Engleza- nivel conversational
-cunostinte operare PC
-persoana cu excelente abilitati tehnice
-disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-autoturism, telefon mobil, laptop
-se asigura training-uri de specialitate in strainatate
-mediu de lucru profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in domeniul Resurselor Umane