INGINER SERVICE

Denovo Medical

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza lucrari de service (instalare, reparatii, maintenance) pentru echipamente stomatologice si de tehnica dentara ( unit-uri dentare, autoclave, compresoare, cuptoare, etc )
- Ofera suport tehnic colegilor din organizatie pentru realizarea ofertelor de vanzare de echipamente
- Ofera servicii de suport tehnic post vanzare pentru echipamentele comercializate;
- Furnizeaza training intern si extern pentru echipamente specifice

CERINTE

Competente / Abilitati
- Abilitati de comunicare si prezentare
- Experienta in service echipamente
- Flexibilitate si adaptabilitate
- Capacitate de a lucra in echipa
- Cunostinte medii de limba engleza

Alte cerinte
- Absolvent al unei facutati tehnice (in domeniu electric sau mecanic)
- Disponibilitatea de a calatori frecvent
- Permis de conducere, fara cazier

BENEFICII OFERITE

Compania ofera pachet salarial atractiv, pregatire tehnica de specialitate, un mediu de lucru profesional, training – uri interne si externe orientate pe dezvoltarea de abilitati specifice activitatii

Denovo Medical este o companie cu acoperire nationala, ce distribuie produse si echipamente pentru cabinetele stomatologice si laboratoarele de tehnica dentara avand in portofoliu cei mai importanti furnizori din domeniu