INGINER SERVICE

MACH FOREIGN TRADE DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalare, intretinere si depanare echipamente industriale complexe.
- activitati conexe: scolarizarea clientilor, proiectare si/sau executie aplicatii speciale la solicitarea clientilor.

CERINTE

- abilitati tehnice, de control si de lucru cu scule/aparate de masura,
- spirit de observare, acuitate vizualã,
- capacitate de concentrare, rationament inductiv,
- spirit de echipã, mobilitate în actiune, rezistenta la stres
- capacitate de a invata

- diploma inginer (Politehnica, de preferat specilizarea electronist)
- limba engleza avansat
- cunostinte operare PC - avansat
- experienta relevanta in depanarea si exploatarea echipamentelor industriale
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate program prelungit
- deplasari frecvente in tara

BENEFICII OFERITE

- bonsuri in functie de realizari
- bonuri de masa
- telefon
- traininguri periodice in tara si strainatate

MACH FTD este leader de piata in funrizarea solutiilor integrate de marcare-inscriptionare, manipulare si transport intern, ambalare, impachetare si paletizare.
MACH FTD dispune de know-how-ul si capabilitatea de a proiecta si implementa aplicatii complexe, sisteme integrate folosite in industriile alimentara, bauturilor, farmaceutica, si bineinteles in domeniile unde este nevoie de transport intern, de marcare, de ambalare.
MACH FTD este distribuitor unic al companiilor DOMINO-Marea Britanie, TELESIS-SUA, FLEXLINK-Suedia, ALTECH-Italia, ROBOPAC -Italia, CAVECO- Italia, EASYPRINT - Danemarca, PRISMA-Italia pentru piata romaneasca.