Inginer sef santier

Elmet Construct SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer sef santier constructii montaj instalatii electrice

Organizarea executiei lucrarilor de constructii montaj de retele electrice astfel incat sa se respecte termenele contractuale,optimizarea cheltuielilor simultan cu asigurarea calitatii executiei;organizarea formatiilor de lucru;reprezinta societatea in relatia cu clientii pentru executarea lucrarilor pe baza contractelor incheiate, stabileste necesarul de resurse umane si materiale pentru realizarea la termen a lucrarilor contractate;propune imbunatatirea procedurilor operationale de C+M si imbunatatirea fiselor de proces pentru personalul din subordine; urmareste respectarea normelor de protectia muncii, etc.

CERINTE

capacitati de planificare si prioritizarea activitatilor, atitudine proactiva in rezolvarea problemelor, invatare continua, adaptabilitate, gandire critica si analitica, capacitate de comunicare, promovarea schimbarii si inclinatie naturala catre schimbare, responsabilitate, disponibilitate pentru program flexibil de lucru si deplasari ocazionale. Permis de conducere B

BENEFICII OFERITE

masina, telefon mobil, tichete de masa

Constructii-montaj linii electrice aeriene si subterane de 0,4-110kV, posturi de transformare.
Societatea are atestat ANRE si certificare ISO-9001.