INGINER SAU MECANIC SERVICE UTIALJE DE CONSTRUCTII

VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT DIVISION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari de reparatii si intretinere la echipamente noi si second hand;lucrari mecanice electrice,hidraulice.
Reparatii in general efectuate la clienti , singur sau in echipa .
Disponibilitate de a calatori

CERINTE

Pregatire profesionala solida si experienta in domeniul reparatiilor de utilaje de constructii : buldoexcavatoare,incarcatoare,excavatoare,gredere,dumpere
Cunostinte solide de : 1)hidraulica ,2)mecanica ,3) electrica,4)electronica .
Responsabil si independent,persoana de incredere,confidenta firmei , foarte disciplinat !
Obisnuit cu lucrul in echipa si lucrul in teren ( 80% din timp )
Buna cunoastere a limbii engleze sau germane (scris citit vorbit ).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant,masina de service ,laptop,telefon mobil.
Cursuri de pregatire intensive in tara si strainatate

DIVIZIE DE UTILAJE DE CONSTRUCTII IN CADRUL FIRMEI VOLVO ROMANIA .COMERCIALIZEAZA UTILAJE DE CONSTRUCTII MARCA VOLVO ( BULDOEXCAVATOARE,GREDERE,DUMPERE,EXCAVATOARE MICI SI MARI,PE SENILE SAU ROTI,INCARACATOARE PE ROTI,ECHIPAMENETE COMPACTE ,ETC ) SI OFERA TOATE SERVICIILE POST VANZARE AFERENTE : SERVICE,LIVRARI PIESE SI CONSUMABILE,PREGATIRE OPERATIORI,DOCUYMENTATIE TEHNICA,FINANTARE,INCHIRIERE,ETC.DIVIZIA ARE TEHNICIENI IN BUCURESTI,TIMISOARA,CLUJ,SIBIU,BACAU,CONSTANTA