Inginer Santier

ALPRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea si coordonarea activitatii de montaj tamplarie din aluminiu , pereti cortina, luminatoare etc.;
-Intocmire SAL , verificare pontaje, coordonare echipe montaj;
- Relevee;
-Mentinerea relatiei profesionala cu antreprenorii si beneficiarul.

CERINTE

- Experienta in montaj tamplarie din aluminiu, pereti cortina si al placarilor cu BOND, TRESPA, Creaton;
- Cunostinte PC - AutoCAD, email, Internet;
- Disponibilitate pentru program prelungit si pentru deplasari (daca e cazul);
- PERSOANA CAPABILA SA ISI ASUME RESPONSABILITATI, SA LUCREZE IN ECHIPA SI SA-SI RESPECTE COLEGII.

BENEFICII OFERITE

- salariu extrem de motivant, pe masura cunostintelor si a experientei in domeniu;
- tichete de masa;
- masina de serviciu;
- veti avea in subordine echipe de oameni muncitori, cu bun simt si spirit de echipa, care nu creeaza probleme;
- prime, concediu platit si respectat, plata orelor suplimentare platite cu spor 100%, conform legii;
-sansa de a promova, de a beneficia de cursuri de perfectionare, traininguri;
- o atmosfera de lucru respectabila.

Firma avand 100% capital privat romanesc, cu peste 70 de angajati, specializata in proiectarea, confectionarea si montarea de tamplarie din aluminiu si pereti cortina.
Firma dispune de un spatiu modern in incinta Sema Parc.