Inginer Responsabil cu Ofertarea

SC SVF MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeste cererile de oferta venite de la beneficiar
- Redacteaza oferta de pret
- Trimite oferta spre analiza si avizare la Seful Dep. Tehnic si Conducerea Societatii
- Intocmeste in baza proiectului sau documentatiei primite devizul buget al lucrarilor, pe care-l prezinta spre aprobare Sefului Dep. Tehnic
- Tine evidenta bugetelor pe lucrari si le transmite superiorilor ori de cate ori este nevoie
- La finalul lucrarilor intocmeste devizul pentru intreaga lucrare si il trimite beneficiarului
- Centralizeaza dispozitiile de santier emise pe lucrare emitand atunci cand este cazul note de suplimentare
- Tine evidenta lucrarilor restante

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil tehnic (constructii, mecanica,)
- Experienta de 2 ani in executie
- Experienta de 1 ani in domeniul ofertarii
- Carnet de conducere categ B

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Telefon de serviciu

SVF MANAGEMENT fondata in anul 1998 a avut si are o mare contributie in dezvoltarea infrastructurii la nivel national in domeniile telefoniei mobile, telecomunicatiilor si transportului de date prin internet.
Certificatele ISO 9001:2000 si CISCO pe care le detinem, garanteaza calitatea serviciilor pe care le oferim.