INGINER REPARATII

S. C. Energoutilaj S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste planul de reparatii/ intretinere a parcului de utilaje din patrimoniul societatii;
- investigheaza starea de functionare a utilajelor si mijloacelor de transport si tine permanent evidenta starii tehnice a acestora;
- diagnosticheaza defectiunile si urmareste remedierea in cel mai scurt timp a acestora;
- intocmeste necesarul de piese de schimb si materiale necesare reparatiilor;
- face recomandari cu privire la calitatea pieselor de schimb si materialelor solicitate;
- coordoneaza echipa de reparatii in vederea efectuarii reparatiilor cu maximum de eficienta in cel mai scurt timp;
- acorda asistenta tehnica necesara Compartimentului Productie;
- intocmeste proiecte si rapoarte in legatura cu activitatea desfasurata;
- intocmeste bugetul anual de cheltuieli cu privire la activitatea de reparatii si monitorizeaza incadrarea in sumele aprobate;
- intocmeste proceduri de lucru cu scopul de a eficientiza activitatea de reparatii in cadrul societatii.

CERINTE

- absolvent studii superioare tehnice in specializarile mecanica sau utilaj tehnologic.
- atitudine pozitiva, initiativa, implicare;
- gandire tehnica, aptitudini de conducere;
- experienta in activitatea de santier;
- disponibilitate deplasari ocazionale in tara si strainatate;
- permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- echipa competenta;
- mediu de lucru favorabil dezvoltarii profesionale;
- bonusuri in functie de performante;
- tichete de masa.

Companie cu capital integral privat, S.C. Energoutilaj S.A. este unul din pricipalii prestatori de servicii cu macarale mobile pe piata constructiilor industriale din Bucuresti.