INGINER RECEPTIE SERVICE AUTO

MERIDIAN dealer Dacia- Renault

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliaza clientul si propune servicii de prestatii auto;
Intocmeste comanda de reparatii ;
Preia vehiculul de la clienti si il programeaza la reparatii;
Normeaza lucrarile de reparatii efectuate ;
Trimite vehiculul in atelierul de reparatii si comunica in permantenta cu atelierul de reparatii;
Consiliaza clientul in ceea ce priveste operatiunile viitoare cu ajutorul certificatului de control ;

CERINTE

Studii tehnice finalizate si experienta in domeniu auto;
Cunostinte operare PC;
Gandire strategica si flexibila;
Orientare spre obtinerea de rezultatate;
Abilitati in comunicare si negociere;
Permis de conducere categoria B
Deschis, amabil, respectuos;
Prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

Programe de formare profesionala specifica;
Salariul motivant

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.