INGINER RECEPTIE SERVICE AUTO

MERIDIAN dealer DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliaza clientul si propune servicii de prestarii auto,
Intocmeste comanda de reparatii ,
Preia vehiculul de la clienti si il programeaza la reparatii,
Normeaza lucrarile de reparatii auto efectuate ,
Trimite vehiculul in atelierul de service pentru reparatii si comunica in permantenta cu atelierul de service,
Consiliaza clientul in ceea ce priveste operatiunile viitoare cu ajutorul certificatului de control .

CERINTE

Cunostinte tehnice auto,
Studii superioare, preferabil tehnice,
Abilitati bune de comunicare,
Permis auto,
Cunostinte PC,

BENEFICII OFERITE

Programe de formare profesionala specifica;
Salariul brut euro: 400-750

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (str. Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.