Inginer protectia muncii

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Participarea la elaborarea, implementarea si urmarirea aplicarii procedurilor de Securitae si Sanatate in Munca conform legislatiei in vigoare
- Investigarea, raportarea, analizarea accidentelor de munca, rapotarea statistica a acestora.
- Efectuarea inspectiilor periodice privind Sanatatea si Securitatea Muncii
- Efectuarea instructajului introductiv si periodic al angajatilor privind Sanatatea si Securitatea muncii si PSI , completarea fiselor individuale de Protectie a Muncii

CERINTE

- Studii superioare tehnice (constructii, instalatii )
- Atestat inspector protectia muncii
- Cunostinte limba engleza nivel bun
- Cunostinte bune MS Office
- Experienta anterioara intr-un domeniu tehnic ( de preferat in constructii )
- Atent la detalii, bun organizator
-Comunicativ, capabil sa transmita informatia altora

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie multnationala in domeniul constructiilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal