INGINER PROIECTE OK

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea temeinica si profunda a produselor si aplicatiilor firmei, a pietei si a clientilor;
- Consilierea tehnica a clientilor;
- Prelucrarea si elaborarea de solutii tehnice corecte si competente pentru problemele clientilor;
- Calculul si managementul costurilor pe furnizori, proiecte, actiuni etc;
- Vizitarea clientilor, identificarea posibilitatilor de automatizare si convingerea acestora pentru realizarea proiectelor;
- Proiectarea tehnica si tehnologica a instalatiilor;
- Intocmirea completa a documentatiei proiectelor;
- Executia, respectiv coordonarea lucrarilor de executie a echipamentelor proiectate;
- Efectuarea testelor si a probelor pentru echipamentele executate;
- Punerea in functiune, respectiv repararea instalatiilor;
- Asigurarea suportului tehnic pentru clienti, in perioada post-vanzare;
- Intocmirea de statistici si rapoarte;
- Responsabil pentru atingerea tintelor anuale planificate.

CERINTE

* Absolvent studii superioare de profil electric, specializarea Automatica, Electrotehnica, Energetica, Electronica;
* Experinta minim 3 ani in domeniul tehnic al automatizarilor industriale, constituie avantaj experienta in actionari electrice si pneumatice;
* Cunostinte avansate MS Office, Autocad, programe pentru automate programabile;
* Cunostinte bune de limba engleza;
* Posesor permis auto, categoria B.
Candidatul ideal trebuie sa aiba capacitati bune de organizare, abilitati de comunicare, aptitudini de lucru in echipa, rezistenta la stres, initiativa, putere de convingere, disponibilitate pentru deplasari.
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-16, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79.

BENEFICII OFERITE

Salariul brut lunar este de compus din:
- 600-700 EURO parte fixa + comision 1% din valoarea proiectelor, in perioada de proba,
- 800-900 EURO parte fixa + comision 1% din valoarea proiectelor, ulterior.
Se ofera auto pentru deplasari, al 13-lea salariu.
Exista posibilitati de promovare.
Program de lucru L-V 8.30-17.00.
Perioada de proba este de 1 luna.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ACTIVEAZA IN DOMENIUL AUTOMATIZARILOR INDUSTRIALE CU AJUTORUL PNEUMATICII.