INGINER PROIECTARE STRUCTURI DE REZISTENTA - COMANIE INTERNATIONALA DE CONSULTANTA

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Realizarea proiectelor de rezistenta
- Realizarea documentatiei afernete proiectelor de rezistenta
- Participare la obtinerea autorizatiilor, avizelor si acordurilor

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Constructii
- Cunostinte avansate de proiectare in AutoCad
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
- Atentie la detalii
- Capacitatea de a isi prioritiza activitatile si de a respecta termene-limita

BENEFICII OFERITE

- Mediu profesionist de lucru, specific companiilor internationale
- Pachet salarial competitiv

Clientul nostru este o companie internationala in domeniul Consultanta, Design, Engineering, Project Management, Procurement si Construction management. Avind in vedere extinderea operatiunilor sale in Romania suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Inginer Proiectare structuri de rezistenta.