Inginer Proiectare Structuri Constructii Civile

Search Corporation

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuare calcule si realizare planse
- intocmire oferte tehnice pentru licitatii
- intocmire memorii tehnice si alte documentatii scrise
- postul presupune in special munca de birou, dar sunt necesare si deplasari pe teren

CERINTE

- Cunoasterea normativelor si standardelor specifice, precum si a legislatiei din domeniu
- Studii superioare de specialitate - Costructii Civile, Industriale si Agricole
- Cel putin 1 an experienta in proiectare structuri constructii civile
- MS Word, MS Excel, AutoCAD ¿ nivel avansat
- Limba engleza
- Spirit de echipa
- Seriozitate, integritate si dorinta de a invata

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
- consolidarea carierei intr-o firma mare, de nivel international

Search Corporation este o firma romaneasca de engineering, de 15 ani lider pe piata serviciilor de proiectare, consultanta, planificare, managementul proiectelor de infrastructura rutiera si cercetare