Inginer proiectare mecanica

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Bucuresti, se subordoneaza Managerului de proiect si nu are persoane in subordine
Responsabilitati:
- elaborare si dimensionare de trasee de cabluri electrice;
- detalii de montaj pentru instrumentatie

CERINTE

Studii superioare tehnice, UPB, Facultatea de mecanica
Experienta profesionala minim 3 ani pe o pozitie similara, de preferat la o firma din acelasi domeniu
Buna cunoastere a limbii engleze/franceze
Permis de conducere - categoria B
Cunostinte PC: Windows 98/2000/XP ; MS Office (Word, Excel, Access) ; Outlook Express ; Internet, Acad 3D, Eplan
Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate (20-30% din timpul de lucru)
Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza, spirit de echipa
Proactiv, atitudine pozitiva, seriozitate
Capacitate de asimilare si dorinta de acumulare de noi cunostinte
Reprezinta avantaj: autorizare ANRE

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu atractiv, mediu de lucru profesionist.

Numai candidatii selectati vor fi anuntati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale