Inginer Proiectare Instalatii Electrice Industriale: IMSAT Groupe SNEF

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Bucuresti, este subordonat Managerului de Proiect si nu are persoane in subordine.

Responsabilitati:
Proiectare instalatii electrice;

Elaborarea detaliata a proiectelor pana la nivel de detalii de executie;

Elaborarea dispozitiilor de santier pentru situatii tehnice neprevazute;

Elaborarea As bulit dupa finalizarea lucrarilor;

Intocmirea listei de parametri si proceduri de verificare a instalatiilor;

CERINTE

Studii tehnice absolvite: UPB, Electrotehnica, Energetica, Automatica
Experienta de minim 3 ani pe o pozitie de Inginer proiectant instalatii electrice industriale (inclusiv trasee de cabluri)

Cunoasterea solida a normelor in vigoare

Cunostinte software: Acad 2D nivel avansat, Acad 3D (prezinta avantaj)

Limba engleza nivel avansat; limba franceza nivel avansat constituie avantaj
Carnet de conducere cat. B
Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, spirit de echipa
Bune abilitati de comunicare, perspicacitate, constiinciozitate, onestitate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru international, salariu atractiv si bonusuri functie de performanta

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale