INGINER PROIECTARE INSTALATII ELECTRICE

Matel Corporation

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intalnirea cu clientii si prezentarea mapelor tehnice;
- intocmirea documentelor specifice (mapa tehnica, schite, diagrama Gantt, schema BLOC);
- proiectarea de solutii si scenarii tehnice conform cu cerintele clientilor;
- comanda si aprovizionarea echipamentelor necesare;
- verifica modul de lucru si stadiul lucrarilor impreuna cu seful de lucrare.

CERINTE

- studii superioare cu profil electric;
- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- cunostinte in proiectare instalatii electrice;
- cunostinte AUTOCAD si/sau VISIO (avantaj);
- cunoasterea echipamentelor specifice;
- abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Telefon mobil
Integrarea intr-o echipa dinamica, intr-o firma aflata in plina ascensiune si un mediu de lucru profesionist
Pregatire sustinuta si suport intern in atingerea obiectivelor.

maTEL CORPORATION este o companie privata cu capital integral romanesc. Profilul de activitate al companiei este axat pe furnizarea de solutii profesionale, complete de curenti tari si curenti slabi. Ariile de activitate in care maTEL CORPORATION ofera servicii si solutii sunt cele din domeniile de Sisteme de securitate, Telefonie, Retele Date - Voce, IT si Aer conditionat.

Avand un know-how de 15 ani pe piata din Romania, maTEL CORPORATION a reusit sa cucereasca si sa mentina un segment de piata care include firme importante cu capital romanesc si strain. Astfel a devenit un nume important in domeniul in care activeaza.

Echipa noastra sustine o dezvoltare profesionala continua a unui colectiv dornic de satisfacerea dorintelor clientilor si oferirea de solutii si servicii de inalta calitate. Mediul de lucru este unul dinamic, antrenant, punandu-se accent pe performanta, integritate si lucrul in echipa.