Inginer Proiectare Climatizare

WGF Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o renumita companie ce activeaza in domeniul distributiei, proiectarii si instalarii de echipamente de aer conditionat si incalzire. Datorita dezvoltarii sale, compania este interesata sa angajeze o persoane serioasa si proactiva pentru pozitia de

Responsabilitati principale:
- mentinerea relatiei cu clientii existenti in vederea derularii contractelor
- elaborarea proiectelor conform specificatiilor date de clienti
- elaborarea ofertelor
- consilierea clientilor privind produsele companiei
- negocierea, finalizarea si urmarirea desfasurarii contractelor
- studierea pietii si a firmelor competitoare

Pozitia este localizata in Bucuresti si se subordoneaza Sefului Departamentului Climatizare.

CERINTE

- Studii superioare tehnice, preferabil Instalatii, Mecanica, Automatica
- Experienta de minim 2-3 ani in proiectare intr-o companie cu acelasi domeniu de activitate
- Cunostinte temeinice de limba engleza
- Buna cunoastere a utilizarii MS Office (Word, Excel), Internet; cunostintele de Autocad reprezinta un avantaj
- Carnet de conducere
- Excelente abilitati de comunicare
- Atentie la detaliu
- Seriozitate si promptitudine
- Bune abilitati de organizare
- Promptitudine si capacitate de lucru in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru profesional si un pachet atractiv, ca si posibilitati de dezvoltare a carierei.
Numai candidatii selectati vor fi contactati.

WGF Consulting Group is a small company, built with the intention of support for the companies wanting to enter or grow in the Romanian market.

Starting from the market studies and personnel selection, including strategies set-up and business planning and until the advanced applications of management decision support like balanced scorecard, we are able to provide the best of our and partner´s knowledge and experience to improve the customer´s bottom line results.