Inginer proiectare

KARISMA GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectare Autocad
- insotirea managerului general la intalnirile ce au ca obiect date si discutii de ordin tehnic
- folosirea calculatorului in programele specifice furnizorilor de profile de aluminiu (Alumil, Metra, Schuco, etc)
- coordonarea activitatii din atelier

CERINTE

- persoana serioasa, responsabila, statornica, cunoscatoare in domeniul tamplariei de aluminiu, al peretilor cortina, al placarilor cu bond
- experienta de minim 3 ani intr-o alta firma cu renume in domeniul constructiilor

BENEFICII OFERITE

Pentru stabilirea salariului se tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

KARISMA GRUP IMPORT EXPORT este o companie cu capital integral privat romanesc, certificata ISO 9001, agrementata tehnic de catre Consiliul Tehnic Permanent pentru Constructii (nr. 020-02/806-2007), specializata in productia si montajul de tamplarie moderna din profile de aluminiu si PVC, pereti cortina, placare bond, constructii, instalatii electrice si sanitare geamuri termoizolante si o intreaga gama de amenajari interioare. Karisma Grup este implicata in dezvoltarea mai multor proiecte rezidentiale din Bucuresti.