INGINER PROIECTARE

MERIDIAN SUD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizeaza cerintele clientului,
Proiecteza si transmite oferta catre client,
Transmite catre productie comenzile de lucru,
Intocmeste si lanseaza comenzi pentru lucrari conexe la furnizorii agreati
Salariul fix plus comision din realizari

CERINTE

Cunostinte AUTOCAD
Abilitati tehnice
Persoana dinamica
Abilitati de organizare

MERIDIAN, prin cele doua showroom-uri ale sale, se prezinta ca una din cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia-Renault. Obiectivul companiei MERIDIAN este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN este o institutie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor. Compania MERIDIAN va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

MERIDIAN - un singur nume, o mare familie!