Inginer proiectant (tehnolog)

Grup DUAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de produse si concepte noi
Pregatirea documentatiei tehnice pentru desfacere, ofertare si memorii tehnice de calcul

CERINTE

Studii superioare tehnice( profil mecanic)
Operare PC: Autocad,(Pro Engineer sau Catia avantaj)
Abilitati de comunicare, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si orientat spre rezultate
Salariu functie de experienta si performante

GRUPUL DUAL este orientat catre satisfacerea cerintelor clientilor prin solutii eficiente si cuprinzatoare.
Principalele domenii in care actioneaza firmele din grup sunt: prelucrarea metalelor, structuri metalice si constructii de masini, constructii-montaj si finisaje, telecomunicatii si productie de software.
Aria larga a domeniilor de activitate si sinergia unei organizari coerente si omogene permit abordarea cu succes a unor proiecte complexe, iar performantele GRUPULUI DUAL il recomanda ca una dintre cele mai dinamice organizatii private din Romania