Inginer Proiectant structuri metalice

TRYLON TSF ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Absolvent Facultate Constructii, Facultate Politehnica;
Cunostinte avansate aplicatii CAD
Cunostinte avansate de rezistenta materialelor;
Experienta in domeniul telecomunicatiilor este necesara;
Experienta avansata de detaliere este necesara;
Limba engleza la nivel avansat prezinta avantaj;

BENEFICII OFERITE

Mediu profesionist de lucru;
Pachet salarial atractiv;
Posibilitatea dezvoltarii profesionale, promovarii si relocarii in departamente de proiectare in afara Romaniei ( job rotation );

Trylon TSF este un grup de companii din Europa, Orientul Mijlociu si Africa ( EMEA ) care isi deserveste clientii prin intermediul birourilor din Bucuresti ( Romania ), Jemeppe Sur Sambre ( Belgia ), Peterborough (Anglia ), Kabul ( Afganistan ), Cairo ( Egipt ) si Limassol ( Cipru ) in domeniul proiectarii, executiei si consultantei tehnice in domeniul telecomunicatiilor.