Inginer / proiectant sisteme detectie incendiu

Advanced Technical Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea implementarii proiectelor contractate de companie:
• Proiectare instalatii electrice (curenti slabi)
• Project management.
• Gestionare in mod responsabil a relatiei cu beneficiarii lucrarilor.
• Rezolvare promptă a sarcinilor si implicare activa in initiativele companiei.

CERINTE

studii superioare in domeniu(energetica, inginerie electrica, instalatii, automatizari, etc.);
• inclinatie nativa catre domeniul electric/electronic
• dorinta continua de perfectionare si de a invata lucruri noi
• persoana meticuloasa care pune accent pe calitatea lucrarii
• respect pentru aceasta meserie si fata de imaginea companiei
• limba engleza la nivel conversational vorbit/scris
• responsabilitate, corectitudine si seriozitate;
• aptitudini organizatorice, orientare catre rezultat;
• persoana flexibila, comunicativa si de incredere;
• bune cunostinte de operare PC (Pachet Office, Internet, etc. );
• permis de conducere categoria B (obligatoriu pt. PM)

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial motivant
• bonusuri consistente pentru rezultate concrete;
• mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante;
• training’uri in tara si in strainatate.
• altele; se vor negocia la interviu

Advanced Technical Solutions este un grup de companii specializate in proiectarea si executia sistemelor de detectie incendiu si gaz, instalatii electrice, automatizari