INGINER PROIECTANT SI EXECUTIE INSTALATII PROTECTIE LA FOC

Hart Human Resource Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza documentatia tehnica de proiectare conform comenzilor de proiectare, documentatia tehnica de ofertare si cerintele beneficiarului
- elaboreaza solutia tehnica de proiectare pe sisteme
- acorda asistenta tehnica pe santier
- verificarea respectarea proiectului de catre executant

CERINTE

- studii superioare tehnice (instalatii, mecanica)
- experienta in domeniul de minim 2 ani
- cunostinte avansate de instalatii protectie la foc
- cunostinte avansate de operare PC: MS Office, AutoCAD
- bune abilitati de comunicare
- obligatoriu limba germana si/sau maghiara: nivel mediu
-limba engleza: minim nivel mediu

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

HART Human Resource Consulting is the first Romanian company that offers career management consulting services.

We propose organizational development solutions (Executive Search, Training, Development and Assessment Centers, Career Plan Development Consulting) and individual solutions (Career Counseling, Testing and Assessment, Individual Seminars).

Clientul nostru este o importanta companie din domeniul sistemelor antiincendiu.