INGINER PROIECTANT - REZISTENTA SI STABILITATE - PERIOADA DETERMINATA

Maslaev Consulting S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam inginer proiectant rezistenta si stabilitate, pe perioada determinata (aproximativ 2 luni).

CERINTE

• Cunoasterea aplicatiilor software specializate (Autocad, Microsoft Office, Etabs);
• Disponibilitate imediata.

BENEFICII OFERITE

• Salariul lunar 1500 lei;
• Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa.

Activitatile principale desfasurate de Maslaev Consulting SRL sunt:

prestarea serviciilor de proiectare si inginerie industriala, civila si urbanism
inginerie si servicii de consultanta tehnica

Serviciile furnizate de proiectare si inginerie si alte servicii tehnice, constau in realizarea de proiecte pentru constructii industriale, civile, edilitare, proiecte de infrastructura (retele de alimentare cu apa si canalizare, energie electrica, drumuri, statii de tratare apa), centrale termice, surse de producere si/sau stocare gaze tehnice si proiecte de sistematizare terenuri si de urbanism.