Inginer proiectant retele electrice

Paylogic People

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, in cadrul diviziei retele electrice si sisteme de iluminat, cautam Inginer proiectant retele electrice .

RESPONSABILITATI :

-proiectare de retele electrice de joasa si medie tensiune .

CERINTE

-Studii superioare finalizate – specialitatea Energetica / Electrotehnica / Instalatii ;
-Minim 5 ani experienta in domeniul proiectarii retelelor electrice de joasa si medie tensiune ;
-Cunostinte Autocad – nivel avansat ;
-Cunostinte Excel – nivel mediu ;
-Autorizatie ANRE ;
-Permis de conducere categoria B ;
-Atitudine pozitiva si orientare spre rezultate ;
-Foarte bune abilitati de organizare ;
-Meticulozitate si rigurozitate ;
-Adaptabilitate la schimbari .

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant ;
-Mediu de lucru dinamic ;
-Posibilitate de dezvoltare profesionala

PayLogic People face parte din grupul PayLogic, dezvoltandu-se ca o urmare fireasca a experientei acumulate in cele mai variate si complexe situatii de business de catre specialistii sai in cei peste 7 ani de existenta. PayLogic inseamna un grup de companii care furnizeaza servicii profesionale de recrutare si selectie de personal, precum si de externalizare calcul salarial si administrare de personal.
Serviciile de calitate furnizate de grupul PayLogic au castigat increderea a peste 150 de mari companii din Romania. Pentru mai multe detalii despre serviciile noastre va rugam sa accesati www.paylogic.ro .