INGINER PROIECTANT PERETI CORTINA - STRUCTURI

S.C. FLEXXELF S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care ocupa aceasta pozitie stabileste solutii, intocmeste detaliile de executie, elevatii, sectiuni, necesar de materiale masuratori, proiect de executie, proiect de rezistenta.
- Intocmeste elevatii, sectiuni, detalii,solutii;
- Stabileste necesarul de materiale pentru lucrarile contractate;
- Intocmeste proiect de rezistenta;
- Colaboreaza cu departamentul productie, vanzari, aprovizionare, arhitect, beneficiar pentru stabilirea tuturor detalilor in vederea finalizarii proiectelor.

CERINTE

- absolvent de studii superioare tehnice;
- bune cunostinte de proiectarea de fatade (peretii cortina, placari) structuri metalice;
- experienta relevanta intr-o pozitie similara de cel putin 2 ani
- spirit analitic, atentie sporita la detalii
- operare PC – MS Office AutoCAD
- engleza: nivel mediu / avansat
Calitati personale: viziune de ansamblu, capacitate de a stabilii solutii, responsabilitate, implicare, eficenta, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Firma asigura salariu motivant, bonuri de masa, ambianta placuta de lucru, posibilitati de crestere pe plan profesional.

Compania Flexxelf face parte din grupul de companii Avrig 35 si este un important producator de usi si ferestre, pereti cortina si fatade din PVC (profil Veka), si aluminiu (profil Technal, Schuco, Balkan, Alumil).
In numai 2 ani de la infiintare, compania a devenit al treilea producator de ferestre PVC cu profile Veka din Romania cu un rol important pe piata producatorilor de pereti cortina, inclusiv fatade structurale.
Pentru detalii suplimentare accesati pagina: http://www.Flexxelf.ro(skip into / referinte)