Inginer Proiectant pentru Drumuri si Poduri

Trapec SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Absolvent invatmant superior tehnic;
- Experienta in domeniul proiectarii pentru constructii - minim 5 ani;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Utilizare PC;
- Spirit de echipa;
- Flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- Pozitie interesant¿ pentru dezvoltarea carierei profesionale;
- Integrare într-un grup cu dimensiune international¿;
- Pachet financiar atractiv.

Trapec S.A. furnizeaza consultanta si servicii de proiectare în domeniile energie si infrastructura. Sunt acoperite urmatoarele domenii de interes: drumuri si poduri, cai navigabile, cai ferate, precum si producerea, transportul si distributia energiei, utilizarea energiei, eficienta energetica, politica energetica, mediu înconjurator, constructii hidro, partea economica a proiectelor energetice, finantarea proiectelor energetice, managementul proiectelor, cursuri de pregatire si perfectionare.