Inginer proiectant mobilier

The Prince International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conceptie si monitorizare executie proiecte de mobilier PAL .

CERINTE

Experienta de minimum 5 ani intr-o companie similara ca obiect de activitate
Cunoscator al programelor de proiectare computerizata. (eventual atestat): AUTOCAD, 3DMAX, COREL DRAW ETC.
Cunoasterea de limbi straine: engleza-nivel conversational.
Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Transport gratuit la si de la sediul firmei-respectiv locul de munca: Soseaua de Centura nr. 20, Tunari / Ilfov.

Companie romano-germana, producatoare mobilier din PAL. Infiintata in anul 1994, are un numar de peste 60 angajati, cu spatii proprii de productie si de vanzare.
Sediul: Soseaua de Centura nr.20, Comuna Tunari, Ilfov