Inginer Proiectant METALURGIE - Autocad / I-deas

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt căutaţi ingineri cu experienţă care să execute diverse activităţi de proiectare pentru proiecte .

CERINTE

- Experienţă în domeniul proiectării mecanice între 1-5 ani. Aceasta poate fi compensată de experienţă relevantă în domeniul ingineresc sau tehnologic.
- Excelente abilităţi de a realiza grafică in 3D.
- Stăpânirea AutoCAD. Cunoasterea I-deas reprezinta un avantaj major.
- Stăpânirea unei limbii de circulaţie internaţională constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Candidaţii selecţionaţi vor avea oportunitatea de a se dezvolta într-un grup internaţional care oferă bune oportunităţi de învăţare şi de dezvoltare personală.

Candidaţii cu un nivel profesional deosebit vor putea ocupa poziţii de middle management (sefi de grupa).

Clientul nostru, o cunoscută companie multinaţională oferind o gamă largă de servicii inginereşti, intenţionează să îşi dezvolte filiala de proiectare din Bucureşti cu un departament de proiectare pentru industria grea.