INGINER PROIECTANT MATRITE PENTRU INJECTIE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Proiectare asistata 2D si 3D sisteme de injectie mase plastice;
* Crearea de librarii de repere 2D si 3D;
* Disponibilitate deplasari in strainatate (training);
* Respectarea termenelor limita de finalizare a proiectelor;
* Respectarea conditiilor de executie a proiectelor in care este implicat;
* Sprijinirea colegilor in solutionarea proiectelor.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare TEHNICE (PROFIL MECANIC);
* Experienta minim 1 an proiectare domeniu mecanic.
* Cunostinte bune de MS Office, AutoCAD, Soft 3D, Excel, reprezinta un avantaj cunoasterea programului Top Solid;
* Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
* Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie o persoana cu bune abilitati de lucru in echipa, orientata catre rezultat, cu aptitudini tehnice, responsabila, creativa.

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE CELE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE (CERINTELE SUNT RESPECTATE SI BENEFICIILE SUNT ACCEPTATE DE CANDIDAT), VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.211.45.22.; VODAFONE 0722.33.12.55; ORANGE 0745.031.031.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre de 1500 si 2000 RON;
- Salariul NET in perioada de proba este de 1500 RON;
- Se ofera bonuri de masa si bonusuri in functie de performante.
- Programul de lucru este L-V, 08.00-18.00 (o ora pauza de masa), sambata la nevoie;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE INGINERIE SI CONSULTANTA TEHNICA.
Locatia companiei este in sector 3, Bucuresti.