Inginer proiectant - Instalatii, Ventilatie, Climatizare, Incalzire, Sanitare

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Bucuresti si se subordoneaza Managerului de Proiect.
Sector de activitate: tertiar si industrie

Responsabilitati:
- Citirea planurilor si pieselor scrise ale unui dosar de consultatie;
- Extragerea listei de materiale necesare din proiect;
- Elaborarea de cereri de pret la furnizori;
- Elaborarea devizului de materiale.

CERINTE

- Absolvent al facultatii de Constructii, Sectia Instalatii pentru Constructii
- Minim 1 an experienta in desen Autocad in climatizare, ventilatie, instalatii, sanitare);
- Buna cunoastere a MS Office si a utilizarii computerului;
- Excelente cunostinte de limba Franceza sau Engleza si Rusa prezinta avantaj;
- Disponbilitate la deplasari (in tara si in strainatate);
- Initiativa, spirit de echipa, seriozitate, personalitate agreabila.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist, expunere internationala, pachet salarial atractiv.

- CV-uri aplicabile: Franceza sau Engleza

- Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice;
- antreprenor general constructii civile si industriale.