Inginer Proiectant Instalatii Incendiu si Sanitare

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia este in Bucuresti, se subordoneaza Sefului Biroului de Proiectare si nu are persoane in subordine

Responsabilitati:

- Proiectare instalatii de sprinklere ;

- Proiectare instalatii de hidranti interiori/exteriori

- Proiectare instalatii interioare pentru alimentare cu apa rece / calda;

- Proiectare instalatii interioare pentru canalizare;

- Proiectare instalatii colectare apa pluviale;

- Proiectare instalatii exterioare pentru alimentare cu apa;

- Proiectare instalatii exterioare pentru canalizare;

- Proiectare instalatii exterioare colectare ape pluviale

- Realizeaza proiectul tehnic pentru toate fazele: S.F, D.T.A.C., P.T., D.E.

CERINTE

Cerinte:

Studii: Facultatea de instalatii absolvita

Experienta: minim 5 ani de proiectare in domeniul instalatiilor de stingere incendiu si sanitare, capabil sa poarte discutii tehnice in limba engleza

Cunostinte operare PC: Pachetul Office, Acad 2D, Outlook , SRINKCAD ; HYDRACAD

Norme: NFPA , CA si VdS .

Limbi straine: engleza nivel foarte bun, franceza constituie avantaj

Abilitati de analiza si sinteza

Abilitati de comunicare, atentie la detaliu, seriozitate, constiinciozitate

Cunostinte:

- proiectare instalatii stingere si limitare incendiu

- proiectare instalatii sanitare

- proiectare instalatii fluide medicale (constituie avantaj)

- proiectare instalatii aer comprimat (constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

Oferta:

- salariu atractiv, bonuri de masa, prime de Pasti si Craciun

- mediu de lucru placut

- posibilitati de dezvoltare profesionala

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale