INGINER PROIECTANT INSTALATII ELECTRICE - UTI, Divizia de Instalatii si Constructii

SC Electroproiect SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza Documentatia Tehnica de Proiectare conform comenzilor de proiectare, documentatia tehnica de ofertare si cerintele beneficiarului, la termenele prevazute si conform nivelului de calitate cerut
- Verifica solutia tehnica de proiectare inainte de inceperea executiei
- Avizeaza la beneficiar documentatia
- Acorda asistenta tehnica pe santier
- Verifica respectarea proiectului de catre executant.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati tehnice cu profil electric (Instalatii, Electrica, Energetica, Electrotehnica)
- Experienta minim 1 an in proiectarea de instalatii electrice
- Cunostinte avansate de operare PC: MS Office, ACAD
- Experienta de lucru ca membru in echipa de proiectare
- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru placut
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante

Divizia Instalatii si Constructii asigura grupului UTI o pozitie de lider pe piata in domeniul instalatiilor electrice de medie si joasa tensiune, instalatiilor de curenti slabi, avand o pozitie dominanta in domeniul sistemelor de climatizare, al instalatiilor mecanice si al sigurantei la foc.

Misiunea:
Prin identificarea nevoilor clientilor Divizia Instalatii si Constructii ofera echipamente si servicii, precum si solutii la cheie, eficiente si la un inalt nivel tehnic si calitativ, pentru proiecte de amploare in domeniul constructiilor civile si industriale.