INGINER PROIECTANT - instalatii electrice

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un grup regional de companii ce activeaza in domeniul proiectarii si instalarii sistemelor pentru constructii.
Grupul are filiale in :
- Franta,
- Portugalia,
- Angola,
- Portugalia
- Romania
si reprezentante in :
- Franta
- Marea Britanie

Posturile pentru care realizam in acest moment selectia sunt nou activate si au ca principale atributii:

- Proiectare generala
- Proiectarea si executia de instalatii, retele si racorduri electrice.
- Participarea la vizite in teren pentru stabilirea solutiei tehnice.- RLV-uri
- Intocmirea si gestionarea documentatiei de lucrari.
- Intocmirea necesarului de materiale si programarea executiei lucrarilor.
- Urmarirea si coordonarea lucrarilor;
- Crearea de schite pentru unele sectiuni in conformitate cu specificatiile si cerintele prevazute de procedurile de lucru;
- Oferirea de solutii multiple pentru fiecare proiect si alegerea celei mai economice si mai potrivite dintre acestea;
- Sustinerea de prezentari ale proiectelor si schitelor realizate;

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in domeniul electric ;
- Autorizare ANRE - constituie avantaj
- Cunostinte AutoCAD si MS Office - nivel avansat;
- Cunostinte temeinice in domeniu;
- Bune abilitati de sustinere de prezentari in fata unui grup;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

negociabile

NEFERTITI Human Capital Consulting este una din putinele companii de resurse umane ce iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.

Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.