Inginer Proiectant Instalatii Electrice

S.C. 4G Consulting S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmire proiecte instalatii electrice
- Scheme electrice
- Dimensionare/alegere cabluri
- Calcul instalatii de iluminat
- Alegere aparataj de protectie
- Intocmire lista materiale
- Coordonare echipa executie, urmarire/respectare grafic lucari si raportare
- Analiza/intocmire oferte

CERINTE

- Cunostinte solide ACAD
- Programe dedicate calcul instalatii electrice
- Disponibil deplasari
- Carnet de conducere
- Limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Numai candidatii selectati vor fi contactati

4G Consulting este o companie cu capital integral privat, fondata in anul 2002 axata pe profil de consultanta si management in domeniul constructiilor industriale si al telecomunicatiilor.
Obiectivul principal este de a deveni un partener ideal pentru clientul nostru avand ca prioritate rezolvarea tuturor cererilor acestuia la standardele de calitate impuse.