Inginer proiectant instalatii electrice

GAMA ELECTRO - CONSTRUCTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• activitati specifice de proiectare a instalatiilor electrice de curenti tari
• acordarea de asistenta tehnica din partea proiectantului in fazele de executie a lucrarilor proiectate
• acordarea de cosultanta tehnica de specialitate pe proiectele elaborate de companie
• participarea la reuniuni tehnice, intocmirea de minute, pregatirea de note si inregistrari sumare, dupa caz
• activitati de arhivare, inregistrare, preparare a documentatiilor tehnice aferente proiectelor elaborate
• asistenta tehnica acordata managementului in relatiile cu clientii privati, atunci cand este necesar
• oportunitate de lucru intr-o echipa tanara ce pune accent pe calitatea proiectelor in cazul in care se doreste poate urmari si coordona activitatea de executie a lucrarilor proiectate

CERINTE

• Inginer cu studii superioare tehnice in domeniul electric/energetic ;
• Cunostinte temeinice de proiectare in AutoCAD (cerinta obligatorie);
• Cunostinte pachet Office, in special Excel; constituie un avantaj - programe de specialitate (Dialux, Ecodial);
• Cunostinte temeinice ale legislatiei privind proiectarea in domeniul constructiilor;
• Persoana comunicativa si cu abilitati de lucru in echipa;
• Permis de conducere categoria B (cerinta obligatorie);
• Atestat de electrician autorizat ANRE constituie avantaj;
• experienta in proiectarea instalatiilor electrice de joasa tensiune constituie avantaj;
• Experienta constituie un avantaj, dar nu excludem persoane tinere, dornice de afirmare si cu cunostinte bune de Autocad si Excel ( min. nivel mediu)

BENEFICII OFERITE

Nivelul salarial se va discuta/ negocia în cadrul interviului;
- Masina
- Telefon
- Laptop
- implicare in proiecte atractive
- stabilitate la locul de munca
- posibilitate reala de crestere in cadrul companiei: atat profesionala, cat si financiara.

Firma ofera un serviciu complet in domeniul instalatiilor electrice