Inginer proiectant instalaţii electrice (sector apă)

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectarea si urmărirea execuţiei automatelor programabile - SCADA - în conformitate cu cerinţele contractuale;
- conceperea specificaţiilor tehnice pentru achiziţionarea echipamentelor electrice de control şi analiza functională a acestora;
- evaluarea subcontractantilor pentru partea de control şi programare;

CERINTE

- absolvent studii superioare în domeniu,
- autorizare ANRE grad II A / B,
- experienţă de lucru cu instalaţii de joasă tensiune cât şi cu instalaţii de automatizare aferente,
- pentru proiecte ce implică automatizarea instalaţiilor de alimentare cu apă (staţii de epurare, instalaţii de captare a apei),
- cunoştiinţe limba engleză - nivel avansat,
- disponibilitate pentru a calătorii - 30 % din timp.

BENEFICII OFERITE

Candidaţii interesaţi de acest post sunt rugaţi să transmită CV-ul actualizat la adresa hr@eptisa.com, având ca subiect "Inginer proiectant instalaţii electrice (sector apă)".

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.