Inginer proiectant, INDUSTRIE, Bucuresti

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o cunoscuta companie multinationala oferind o gama larga de servicii ingineresti, intentioneaza sa isi dezvolte filiala de proiectare din Bucuresti cu un departament de proiectare pentru industrie.

Cautam absolventi de studii cu profil mecanic.

Principala sarcina a candidatului selectat va fi sa alcatuiasca dosare de fabricatie (proiectare + nomenclator).

CERINTE

- absolvent constructii de masini
- cunostinte de mecanica generala
- experienta de lucru minima pe un post similar
- cunoasterea softurilor Ideas si/sau Solidedge constituie un avantaj
- o buna stapinire a limbii engleze la nivel conversational este obligatorie.

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management si strategie, specializata in conducerea proiectelor de schimbare. Actionam in domenii precum performanta proceselor, managementul strategic al resurselor umane, marketing si strategie, excelenta functiei achizitii.

Clientii nostri sunt atat companii multinationale, cat si firme romanesti aflate in plina crestere din domeniul industrial, comert si distributie.
In cadrul misiunilor noastre de consultanta in dezvoltare organizationala, clientii nostri ne solicita recrutarea de pozitii de middle si top-management.