INGINER PROIECTANT IN CONSTRUCTII DRUMURI/ APA CANAL

Tryact HRD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza studii de fezabilitate pe proiecte pentru constructii drumuri/apa- canal;
- intocmeste documentatia pentru proiect, alaturi de consultantul de proiect;
- repartizeaza sarcinile de lucru si coordoneaza activitatile membrilor de proiect;
- negociaza cu furnizorii de servicii (topografi, geologi, structuristi, etc) si intocmeste tema de lucru pentru acestia;
- face receptia serviciilor subcontractorilor companiei;
- face receptia cu beneficiarul;
- face oferta tehnica pentru licitatiile publice;
- monitorizeaza desfasurarea proiectului.

CERINTE

- absolvent/a UTCB;
- cunostinte tehnice si experienta relevanta in domeniu;
- experienta in realizarea studiilor de fezabilitate pentru proiectele de constructii;
- cunostintele de management de proiect reprezinta un avantaj;
- gandire tehnica si capacitate de analiza;
- bune abilitati de relationare, comunicare si negociere;
- grad inalt de atentie, minutiozitate, perseverenta, simt de raspundere.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant
- masina de serviciu
- conditii de lucru moderne
- oportunitati de dezvoltare profesionala alaturi de profesionisti.

Firma specializata in furnizarea si dezvoltarea de solutii in domeniul resurselor umane.