Inginer proiectant echipamente electrice de joasa tensiune / automatizari (Bucuresti)

Business Channels Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- proiectarea echipamentelor electrice de joasa tensiune, sisteme de automatizare si sisteme SCADA;
- realizarea documentatiei tehnice si de executie pentru lucrari electrice in conformitate cu cerintele beneficiarului in program EPLAN P8 ;
- prezentarea documentatiei spre aprobare conducatorului de lucrare ;
- verificarea respectarii documentatiei proiectului de catre Departamentul de executie
- raportare: Managerului Departamentului de proiectare sau Directorului executiv.

CERINTE

Profil profesional:
- experienta in domeniu de minim 3 ani
- cunostinte aparatura electrica, in special Moeller, Siemens, Schneider
- cunostinte avansate de proiectare asistata, EPLAN P8, AutoCAD
- cunostinte avansate de operare PC

Educatie si limbi straine:
- studii superioare tehnice: inginer profil electrotehnic/ energetic/ automatica
- buna cunoastere a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Descrierea companiei:
Firma cu capital integral romanesc, activand in proiectarea si executia de tablouri electrice, sisteme de automatizare si SCADA pentru aplicatii in diverse ramuri industriale: apa si apa uzata, mediu, industria alimentara, industria farmaceutica, metalurgie, energie, industria constructoare de masini, etc. pentru proiecte atat in tara, cat si peste hotare.

Oferim un pachet salarial atractiv si oportunitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta HR, recrutare si executive search