Inginer proiectant drumuri

Eptisa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implicare in activitatea de proiectare structuri pentru proiecte in sectorul drumurilor si podurilor
- participare la elaborarea de studii de fezabilitate
- analiza documentelor existente
- verificarea studiilor topo
- elaborarea PT si DDE

CERINTE

- absolvent al Facultatii de Cai Ferate, Drumuri si Poduri
- experienta de minim 5 ani in domeniul proiectarii de drumuri si poduri
- experienta in proiecte de reabilitare, reconsolidare drumuri sau constructii drumuri noi
- abilitati de utilizare MS Office, precum si cunoasterea unor programe de lucru specializate
- abilitati de lucru in echipa
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu, reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru placut
- oportunitati de promovare
- oportunitatea de fi implicat in proiecte de dimensiuni importante

Suntem prima companie privata spaniola de inginerie si consultanta, cu o echipa de peste 1.800 de profesionisti, care furnizeaza servicii in domeniul transporturilor, infrastructurii de apa, constructiilor civile, proiectelor la cheie, politicilor de mediu, reformei administrative si dezvoltarii rurale. Compania noastra este prezenta in momentul de fata in peste 20 de tari, iar pe piata romaneasca deja din 1996. Pentru extinderea activitatii noastre din Bucuresti cautam persoane dinamice si deschise, apte de o buna integrare intr-o companie multinationala, care isi doresc sa se alature unei echipe internationale performante.