Inginer Proiectant Drumuri

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolvent al facultatii de constructii, studii finalizate de lunga durata

Bun cunoscator al softului de proiectare CAD, Office

Cunoasterea altor softuri (3D) folosite in proiectare prezinta avantaj dar nu cerinta obligatorie

Cunostinte de proiectare asistata, capacitate de a asimila rapid noi soft-uri

Cunostintele de peisagistica si arhitectura constituie un avantaj

Are cunostinte in domeniul utilizarii instrumentelor necesare realizarii desenelor tehnice precum si a calculatorului, a aparaturii de listare si multiplicare documentatie

Experienta de minim 3 ani in pozitie similara

Cunostiinte pentru procedurile de depunere, avizare proiecte pentru obtinerea autorizatiei de constructie si a avizelor, permiselor aferente

Experienta in proiectarea / contribuirea la proiectarea a cel putin doua drumuri judetene sau nationale (lucrari de constructie sau reabilitare/modernizare)

Sa fi participat la activitatile de asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada de executie a lucrarilor la drum
Capacitate de lucru orientata spre respectarea termenelor limita

Capacitatea de lucru in echipa

Flexibilitate si dispus la calatorii in interes de firma

Domiciliul stabil in Bucuresti

CERINTE

Depunere, avizare proiecte pt obtinerea autorizatiei de constructie si a avizelor, permiselor aferente

Doar candidatii care indeplinesc cerintele enumerate mai sus vor fi selectati

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.