INGINER PROIECTANT- departament instalatii

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectare instalatii;

CERINTE

- absolvent(a) Facultate Constructii Civile, Industriale si Agricole sau Facultatea de Instalatii;
- cunostinte foarte bune de AutoCAD si desen tehnic;
- experienta minim 6 luni in domeniu;
- capacitate de lucru in echipa si sub presiunea unor termene limita;
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare si planificare;
- atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial atractiv.
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!