INGINER PROIECTANT DEBUTANT

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza INGINER PROIECTANT DEBUTANT pentru clientul sau, companie de top in domeniul instalatiilor termice, sanitare si sisteme de ventilatie.

Responsabilitati:
- Indeplineste activitati specifice de proiectare instalatii termice, sanitare si sisteme de ventilatie;
- Intocmeste masuratorile, specificatia tehnica si lista de echipamente necesare;
- Realizeaza coordonarea proiectelor cu celelalte specialitati, asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate – UTCB (Instalatii / Hidrotehnica) sau Politehnica – Energetica;
- Excelente abilitati si cunostinte tehnice;
- Foarte buna cunoastere a programelor de proiectare (Autocad, etc);
- Persoana activa si orientata catre rezultate;
- Abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru placut.

Qualia (www.qhr.ro) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.