Inginer proiectant de rezistenta in constructii

Aeterna Expert Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Participa la activitatea de proiectare de rezistenta in cadrul firmei, asistat de calculator.

CERINTE

- absolvent al Facultatii de Constructii
- solide cunostinte teoretice
- abilitati deosebite pentru lucrul cu calculatorul - obligatoriu AutoCAD
- cunoasterea unui software de proiectare de rezistenta cu element finit - obligatoriu
- cunoasterea limbii engleze tehnice

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, corelat cu eforturile si implicarea in activitate.
- Lucru intr-o echipa tanara.
- Specializare în utilizarea de software de profil de ultima generatie.
Angajarea pe termen nedeterminat se va face numai dupa o perioada de proba (contract de munca pe o perioada determinata), la sfarsitul careia se va evalua compatibilitatea persoanei cu postul.
Numai persoanele selectate vor fi contactate

Suntem o echipa tanare de proiectanti in domeniul constructiilor. Utilizam software de calcul, modelare si detaliere de ultima generatie. Dorim sa atragem alaturi de noi persoane implicate, dornice sa faca performanta, oneste, inteligente.