INGINER PROIECTANT de rezistenta

S.C. HUMAN RESOURCES REENGINEERING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza documentatia tehnica de proiectare conform comenzilor de proiectare
- elaboreaza solutia tehnica de proiectare
- acorda asistenta tehnica pe santier (participa la sedintele desfasurate pe santier)
- verifica respectarea proiectului de catre executant
- mentine o permanenta comunicare cu clientul

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta in domeniul constructiilor de minim 3 ani
- cunostinte avansate de operare PC: MS Office, AutoCAD
- limba engleza: nivel conversational

Human Resources Reengineering este o companie ce se adreseaza in special firmelor cu profil tehnic (constructii, instalatii, automatizari, productie, infrastructura, echipamente si utilaje pentru constructii, transporturi, materiale pentru constructii, IT&C) atat din Bucuresti cat si din tara.

Serviciile pe care le oferim clientilor nostri sunt: recrutare si selectie de personal si solutii integrate de evaluare – dezvoltare iar baza noastra de date contine un numar considerabil de candidati.