Inginer proiectant de reţele apă şi canalizare

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare reţele de apă şi canalizare,
- Elaborarea de studii de fezabilitate, proiecte tehnice şi detalii de execuţie pentru sisteme de alimentare cu apă,
- Pregatirea documentelor în vederea obţinerii avizelor şi acordurilor pentru întocmirea certificatelor de urbanism.
Candidaţii interesaţi de acest post sunt rugaţi să transmită CV-ul actualizat la adresa hr@eptisa.com, având ca subiect "Ing proiectant retele de apa si canalizare".
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.

CERINTE

- Inginer cu experienţă relevantă în proiectarea reţelelor de apă şi canalizare - minim 3 ani,

- Absolvent studii superioare tehnice (hidrotehnică, instalaţii etc.),

- Experienţă de lucru în operare PC (AutoCAD, Microsoft Office, Outlook, Internet, Web-mail),

- Cunoştinţe de limba engleză la nivel mediu- avansat.

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.