INGINER PROIECTANT DE INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII

SOFT CONSTRUCT Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROIECTANT DE INSTALATII - INGINER INSTALATOR

SOFT CONSTRUCT Consulting angajaza PROIECTANT DE INSTALATII pentru urmatoarele specialitati:

¿ Instalatii TERMICE
¿ Instalatii ELECTRICE
¿ Instalatii SANITARE
¿ Instalatii VENTILARE-CLIMATIZARE

Cerinte:

CERINTE
Cunostinte temeinice in domeniul instalatiilor
Cunostinte AutoCAD
Cunostinte Ms Office
De preferat ingineri cu experienta in domeniul proiectarii (experienta minima 6-12 luni).

Toate conditiile ce lucru si salarizare vor fi stabilite cu ocazia interviului.

CERINTE

¿ Cunostinte temeinice in domeniul instalatiilor
¿ Cunostinte AutoCAD
¿ Cunostinte Ms Office
¿ De preferat ingineri cu experienta in domeniul proiectarii (experienta minima 6-12 luni).

BENEFICII OFERITE

In functie de realizari, se vor discuta cu ocazia interviului.

¿ Salariu minim 500 Euro (in raport cu rezultatele)
¿ Program de lucru flexibil
¿ Cariera in cea mai mare firma specializata in proiectare pentru contructii.

PROIECTARE INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII: o echipa de 15 ingineri proiectanti, specializati in proiectarea de instalatii Termice, Electrice, Sanitare, Ventilare-Climatizare.

Mai multe detalii pe site-ul nostru:

www.proiectareinstalatii.ro